O mnie - Karolina

Karolina - skoro imię Karol to król, to w takim razie Karolina to królowa. Województwo podlaskie. Z pozoru zwykła dziewczyna chodząca do gimnazjum, lubiąca się uczyć i dostająca dobre oceny, lecz pozory mylą. Nienawidzę się uczyć!!! Po godzinach ciężkiej szkolnej harówy, zamyka się w swoim świecie (pokoju) i tworzy. Co tworzy??? Wszystko!!! Uwielbiam wszelakie DIY od makramy przez decoupage do sutaszu. W jej repertuarze muzycznym zawsze znajdą się smutne piosenki Lany del Rey czy Evanescence. Wesołe piosenki??? To nie dla mnie. Z wesołości muzycznych słucham R5, Ross'a Lynch'a i wybrane utwory. W bloga wkładam mnóstwo serca. Blog jest cząstką mnie.


Uwielbiam kosmetyki!!! Uwielbiam lakiery do paznokci i mam ich mnóstwo. Kosmetykoholiczka. Jak coś zobaczy musi to mieć. Nie stosuje dużo kosmetyków, ale czasem lubi zaszaleć. Uwielbia wszelkie miniaturki.

 Pesymistka. Zawsze myśli źle, lecz gdy optymista wynalazł samolot to pesymista wynalazł spadochron, ratując mnóstwo ludzi i stworzył nową dyscyplinę sportową. - Moje życiowe motto.

Proszę wszystkich jak coś chcecie skopiować to się mnie zapytajcie. Napiszcie do mnie. Chociażby chcecie żebym poruszyła jakiś konkretny temat. Prawie wszystkie moje DIY są na sprzedaż. Chcesz coś kupić??? Wejdź w odpowiednią zakładkę.

 Komentarze: Baaardzo mi zależy na komentarzach, przecież to nic wielkiego. Wszystkie wasze komentarze są dla mnie miłe, nawet te niepozytywne. Każdy blog komentatora odwiedzam.

#R5Family♥♥♥

Karolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej, miło by było jakbyś coś po sobie zostawił/a. Postaramy się wam odpowiedzieć. Możecie pisać o czym chcecie, komentować i pytać. Codziennie patrzę czy nie ma nowych komentarzy. Na każdy odpowiem. Zapraszamy ♥♥♥